Drobečková navigace

Úvod > Události, akce > Události a akce 2005 > Sport > Volejbalový turnaj o pohár starosty obce

Volejbalový turnaj o pohár starosty obce

13.8.2005

Opět se sešel rok s rokem, jsou tu prázdniny a s nimi celá řada akcí, pořádaných místním SOKOLEM Martinice. Mezi tyto, již pravidelné akce, patří  volejbalový turnaj dvojic o pohár starosty obce Martinice v Krkonoších, pořádaný Obcí Martinice v těsné spolupráci s místním SOKOLEM.

       Letos jsme pořádali již IX. ročník a opět proběhl zároveň s fotbalovým turnajem žáků. Ačkoliv meteorologové od víkendu slibovali příjemné letní počasí, předpověď se postupně přikláněla k počasí letos tolik proklínanému – oblačno, přeháňky, teploty do dvacítky. Ranní obloha naznačila, že se rosnička opět bude schovávat někde na dně sklenice.

        Přesto se sjelo 5 dvojic, které si to mezi sebou rozdaly na místním nohejbalovo/volejbalovém kurtu. A jak to tak bývá, objevily se zde samé staré známé tváře. Zápasy probíhaly  za příznivého počasí, jen okolo poledne se přihnal krátký, ale  vydatný déšť. Po dohodě všech hráčů s pořadateli proběhla krátká technická přestávka (vymetení vody z kurtu a vsáknutí vody) a poté se pokračovalo. Poslední zápas byl shodou okolností zároveň i finálovým bojem o první místo.

          Zvítězilo mužstvo PAT A MAT (Luděk Brož a Martin Mencl – Jenišovice), druhé místo patří MRÁKOTINÁM ( Lenka Nováková – Jilemnice a Radek Kmínek – Benešov u Semil), třetí  místo obsadila dvojice TVRĎÁCI (Klára Pavlatová – Kruh a Hynek Frydrych – Jenišovice). Na čtvrtém místě skončili Mirek Fajstavr a Jirka Masařík (název je k dispozici v redakci),  nejlepší „martinická dvojka“ byla oceněn tým MAZLÍČCI (Jana Vanclová a Josef Buriánek- Martinice). Hráči obdrželi diplomy a věcné ceny, putovní pohár byl předán na rok opět do Jenišovic u Turnova. Veškerá dokumentace zápasů je k dispozici na obecním úřadě. Fotodokumentaci lze shlédnout zde.

           Dovolte mi touto cestou poděkovat spolupořadatelům za pomoc před i při turnaji, Láďovi Brožovi za pomoc s rozhodováním některých zápasů.

 

Nashledanou  za rok  - na jubilejním X. ročníku! 

         

PS:  Petře, přejeme Ti všichni hodně sil a elánu!!!!!!

 

Leoš Mejvald     Martinice  16.8.2005    21:30

Obec Martinice