Drobečková navigace

Úvod > Události, akce > Události a akce 2006 > Sport > Volejbalový turnaj o pohár starosty obce 06

Starostův pohár po desáté

V sobotu 12. 8.2006 se konal již X .ročník volejbalového turnaje dvojic „O pohár starosty obce“. Za nádherného počasí se sešel rekordní počet 11-ti týmů z Martinic a blízkého i vzdálenějšího okolí. Pořadatelé zvolili systém hry každý s každým ve dvou základních skupinách, z nichž vítězové hráli s druhým postupujícím o finále. Z finálového zápasu vyšel vítězně tým Mrákotin ve složení Lenka Nováková (Jilemnice) a Radek Kmínek (Benešov). Tito borci si konečně po dlouhé sérii druhých a třetích míst odvezli pohár a další hodnotné ceny. Dalšími na bedně byl tým Česneků (Pavel Böhm, Petr Stuchlík z Jablonce n. N) a třetí v pořadí se umístil tradiční účastník turnaje tým ARNY (Luboš Holubec, Jiří Blažek z Valteřic a Lánova).

Tradiční cena o nejlépe umístěný tým domácích se letos dostala do rukou smíšenému páru Mazlíčků (Jana Vanclová a Pepa Buryánek), kteří podali několik excelentních výkonů, zejména pod sítí.

V průběhu turnaje se poněkud aprílově střídalo teplé, slunečné počasí s podzimně zataženým a chladným. Nic to však neubralo kvalitě a svižnému tempu.

Na závěr se sluší poděkovat všem účastníkům, kteří si byli navzájem férovými protihráči a slušnými fanoušky a pořadatelům za chuť a čas udělat něco dobrého pro zdraví a pobavení svých spoluobčanů.

Za organizační tým turnaje:

Petr Pěnička, Ing., ředitel turnaje

 

 

 

 

Obec Martinice