Změna velikosti písma

Česky Polski

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Martinická Pouť po našem 9.5.2020.

Martinická Pouť po našem 9.5.2020.Datum konání:
9.5.2020

Vážení, zase po roce se vrháme do příprav květnové martinické pouti, která se uskuteční 9.5.2020

Tak jak probíhal program dosavadních ročníků a z pozitivních ohlasů návštěvníků, stále chceme přinášet nové dění a nové zážitky pro všechny generace našich občanů a pro návštěvníky tradiční akce. Realizační výbor pro pořádání letošní martinické „Pouti Po našem“ si Vás dovoluje touto cestou oslovit ve věci možného zapůjčení Vašich fotografií pro připravovanou výstavku v prostorách kabin TJ Sokol Martinice v Krkonoších.  

Máme představu, že některé fotografie by byly vytištěny a umístěny na panelech ve vnitřních prostorech kabin čp. 6 na Sokolce, některé fotografie by byly zařazeny do souboru fotografií, které by byly promítány digitálním projektorem na plátno. Návštěvníci by měli možnost výstavku shlédnout v průběhu konání martinické pouti v sobotu, v případě zájmu by poté byla zachována ještě třeba týden a potom zrušena. Fotografie by měly pocházet z Martinic a blízkého okolí, samozřejmostí u nás budou asi i fotky s výhledem na hory, který je „k nezaplacení“. Uvažujeme i o tom, že bychom v rámci martinické pouti opětovně představili i fotografie, které byly shromážděny při přípravách a realizaci publikace „Martinice v běhu času“.

Věříme, že se uvedeného záměru se svými fotkami zúčastníte, napište nám prosím na adresu úřadu – obec.martinice@krakonos.cz . Ozveme se Vám a domluvíme s Vámi podrobnosti

Děkujeme.  Leoš Mejvald, Obec Martinice v Krkonoších.